Главная страница
Конфиденциальность
Информация для авторов
Наши контакты

НОВЫЕ ФИЛЬМЫ И СЕРИАЛЫ ОБНОВЛЕНО СЕГОДНЯ

 


Bujar Islamaj

Zabele Brekije Topojan Kukes Zabele Brekije Topojan Kukes
Просмотры : 710 Vendlindja vendi ku rritesh me deshiren per tu larguar edhe mplakesh me deshiren per tu kthyer serish . Bujar Islamaj .    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Tirane Natyra E Farkës Tirane Natyra E Farkës
Просмотры : 101 videography #song #music #MarjonaMetohu.Новинка    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Mawlaya ( Albania Arabic) Selma Bekteshi Mawlaya ( Albania Arabic) Selma Bekteshi
Просмотры : 5 893 Maher Zain - Mawlaya.    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Ujvara Shengjergj  Tirane Ujvara Shengjergj Tirane
Просмотры : 274 Guida Turistike nga (4 Stinet) ne Shengjergj. Video Bujar Islamaj.    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Agroturizem Kantina Familjare SHEHI (Farkë) Agroturizem Kantina Familjare SHEHI (Farkë)
Просмотры : 51 Farke #Tirane #Albania #Agroturizem #Shqiperi.Новинка    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Tirane Farke Madhe Tirane Farke Madhe
Просмотры : 504 Nje pjese e Farkes madhe pamje me drone. Video :Ardit Shehi .    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Funar Elbasan . Funar Elbasan .
Просмотры : 31 Liqenit e Funarit , Elbasan Albania. Bujar Islamaj Copyright Video.4K    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Syri Ciklopit Krrabë Syri Ciklopit Krrabë
Просмотры : 24 Bujar Islamaj Copyright Video.    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Bovilla Lake Tirane Bovilla Lake Tirane
Просмотры : 16 Liqeni Bovilles maja Gamtiti. Bujar Islamaj Copyright Video.    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Kanioni Shumok Farkë E Madhe Kanioni Shumok Farkë E Madhe
Просмотры : 138 Guida Turistike ne Farkë . Bujar Islamaj Copyright Video.    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Albania - Farkë (jungle) Albania - Farkë (jungle)
Просмотры : 97 Ja ku e kemi xhunglen shume afer nesh pamje te mrekullueshme ne Shumok Farke e madhe . Bujar Islamaj Copyright Video.    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Brekija PERLA Kuksiane (EcoVolis) Brekija PERLA Kuksiane (EcoVolis)
Просмотры : 85 Fshati Brekije Kukes rreze malit Gjallica.    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Bojken Lako - Malaseen | LIVE At The Grand Final Of Festivali I Këngës 58 (HD 60FPS) Bojken Lako - Malaseen | LIVE At The Grand Final Of Festivali I Këngës 58 (HD 60FPS)
Просмотры : 766    от : ESC Samuel.
 Смотреть
Farke Tirane [by Drone] 🇦🇱 Farke Tirane [by Drone] 🇦🇱
Просмотры : 1 154 Video Farka nga droni. Kontribuan Ardit Shehi Blerim Bulku. Montazhi edhe publikimi Bujar Islamaj .    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Aventura Ngjitja E Malit Gjallica Pamje Nga Fshati Brekijë, Topojan Aventura Ngjitja E Malit Gjallica Pamje Nga Fshati Brekijë, Topojan
Просмотры : 346 Si të shkoni në Brekije Fshati Brekije, që ndodhet rreth 25 km larg qytetit të Kukësit, dhe rreth 60 km larg qytetit të Prizrenit, Kosovë ...    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Film Tirana (promovues Natyror) Farkë Film Tirana (promovues Natyror) Farkë
Просмотры : 682 (Film i shkurter 1 minute short film) Kanioni i Shumokut ne Tirane . Ky kanion ndodhet në periferi të fshatit Priske dhe Farke .    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Gurrë Gurrë
Просмотры : 54 Liqeni Gurres Bujar Islamaj Copyright Video.    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Valle Popullore Mjeshtri Hito  Lamaj - Me Rastin E Festave Te 28 29 NENTORI Valle Popullore Mjeshtri Hito Lamaj - Me Rastin E Festave Te 28 29 NENTORI
Просмотры : 505 788 Video Bujar Lezo Valle popullore Mjeshtri Hito Lamaj - Me rastin e festave te 28 29 NENTORI.    от : Shqipjamaster.
 Смотреть
Liqeni Lepurit Shengjergj Liqeni Lepurit Shengjergj
Просмотры : 33 Liqeni malsia Tiranes. Bujar Islamaj Copyright Video.    от : Bujar Islamaj.
 Смотреть
Rudina - Per Here Te Pare TKOB, çel Sezoni Artistik Ne Sheshin Skenderbej! (17 Shtator 2019) Rudina - Per Here Te Pare TKOB, çel Sezoni Artistik Ne Sheshin Skenderbej! (17 Shtator 2019)
Просмотры : 981 www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit është ...    от : RTV KLAN.
 Смотреть